Форум » Мероприятия, поездки, поздравления, объявления » Чому саме тайваньски.. » Ответить

Чому саме тайваньски..

dellego28: Чому саме тайваньский габа чай вважають найкращим? На іншому форумі детально розібрали це питання. Виявляється, справа в кліматі, ґрунтах і традиціях виробництва улунів. gaba улун з Тайваню має більш насичений смак і вищий вміст ГАМК. Китайські аналоги часто роблять нашвидкуруч. Там же радять перевірених продавців чаю габа. Ось лінк – дуже пізнавально! https://mamamia.by/forum/viewtopic.php?p=38444

Ответов - 0



полная версия страницы